Úvod Players Registrace hráče-člena FGAC

Registrace hráče-člena FGAC

Registrace hráče-člena footgolfu v rámci FGAC


Pomocí této registrace získáte možnost využívat členství FGAC na všech hřištích a zároveň využívat celý systém gScore.eu, který přináší mnoho výhod pro správu Vašich profilů a možností v rámci footgolfu. V případě, že se nechcete stát členy a chcete se pouze zaregistrovat na nějaký z turnajů, prosíme využijte přímé registrační odkazy na jednotlivých turnajích.

Upozornění:

V případě, že jste již někdy v minulosti odehrál nějaký turnaj evidovaný na portálu gScore.eu, prosíme zjistěte si, jestli jste již registrovaným hráčem portálu pomocí tohoto odkazu a vyhledávání na dané stránce. Předejdete tím několikanásobné registraci a následnému párování účtů. Pokud již Váš účet na portálu gScore.eu existuje a chcete se stát členy FGAC, postupujte dle pokynů na stránce Členství FGAC a jako variabilní symbol použijte ID hráče, který naleznete na detailu svého veřejného profilu na gScore.eu. Pro získání přístupového jména a hesla nás kontaktujte na této stránce.

Login information

Basic information

Contact information

Other information

Main partners

BaseGang s.r.o. gScore

Basic information

Footgolf v ČR vzniká od roku 2014, kdy se zrodila myšlenka přivést a rozvíjet tento sport v České republice. V návaznosti na tuto skutečnost se Česká footgolfová acosicace stala součástí mezinárodního uskupení FIFG, která tento sport zaštiťuje.

Important links

Federation for International FootGolf logo gScore logo

Media partners


You can find us on social media

FGAC na Facebook