Kontakt Jazyk CZ
Úvod Hráči Registrace hráče-člena ČFGA

Registrace hráče-člena ČFGA

Registrace hráče-člena footgolfu v rámci ČFGA


Pomocí této registrace získáte možnost využívat členství ČFGA na všech hřištích schálených CFGA a zároveň využívat celý systém gScore.eu, který přináší mnoho výhod pro správu Vašich profilů a možností v rámci footgolfu. V případě, že se nechcete stát členy a chcete se pouze zaregistrovat na nějaký z turnajů, prosíme využijte přímé registrační odkazy na jednotlivých turnajích.

Upozornění:

V případě, že jste již někdy v minulosti odehrál nějaký turnaj evidovaný na portálu gScore.eu, prosíme zjistěte si, jestli jste již registrovaným hráčem portálu pomocí tohoto odkazu a vyhledávání na dané stránce. Předejdete tím několikanásobné registraci a následnému párování účtů. Pokud již Váš účet na portálu gScore.eu existuje a chcete se stát členy CFGA, postupujte dle pokynů na stránce Členství CFGA a jako variabilní symbol použijte ID hráče, který naleznete na detailu svého veřejného profilu na gScore.eu. Pro získání přístupového jména a hesla nás kontaktujte na této stránce.

Přihlašovací informace

Základní informace

Kontaktní informace

Další informace

Hlavní partneři

Bernard pivovar PepsiCo CZ, s.r.o. John Deere KOMA Modular s.r.o. FAČR

Základní informace

Historie footgolfu v ČR se datuje na rok 2015, kdy se začalo hrát na prvním footgolfovém hřišti nedaleko Prahy v Golf resortu Botanika. Footgolf tak navazuje na organizaci fotbalgolfu v ČR. Tato spolupráce se rozvinula tak, že v roce 2020 spadá Footgolf a Fotbalgolf pod jednu asociaci (Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. - CFGA) a začíná nová éra těchto sportů pod jednou hlavičkou. CFGA je členem Mezinárodní světové federace pro footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG), která zastřešuje téměř čtyřicet zemí z celého světa.

Důležité odkazy

Federation for International FootGolf logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítí

ČFGA na Facebook